2020-10-31

ariston

 

Ariston Teknik Servis Olarak Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmeti Sunmaktayız. 7/24 Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz. Dilediğiniz Zaman Bizi Arayabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Servisi 

 

 

Ariston Buzdolabı Servisi Olarak Dolaplarınızın tamir bakım ve onarım işlerini yapmaktayız. Buzdolabınız soğutmuyor mu? Hemen Bizi Arayın.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Soğutmadığı için yiyeceklerin kısa süre içerisinde bozulmasına sebep olabilir. Buzdolabında su kanalları mevcuttur. Bu su kanalları tıkandı ise böyle bir sorun meydana gelebilir. Uzun süre buzdolabının açık kalmış olması buzdolabının soğutmama nedenleri arasındadır. Uzun süre elektriklerin gitmiş ve gelmemiş olması da soğutmayı engellemektedir.

Buzdolabı ayarının düşüşe geçmiş olması da bu sorunun sebeplerinden biri olabilir ve bu ayarın yükselmesi ile düzelebilen bir durumdur.Buzdolabının arkasında bulunan kompresörün çalışmıyor olmasından kaynaklanıyor olabileceği ihtimalleri arasındadır. Aynı zamanda fanın sebep olduğu sorunlardan kaynaklıda olabilir.Buzdolabının soğutmama nedenleri arasında birçok sebep bulunur. Fakat bazen ise çok bu durum çok önemli sebeplerden kaynaklanmaz ve kendiliğinden bir süre sonra düzelmeye başlar.

 

Ariston  Buzdolabı bozulduysa hemen bize ulaşın. Garantili 7/24 Buzdolabı Teknik servis ve Yedek Parça Hizmeti.

Ariston Çamaşır Makinası Servisi  

 

Ariston Çamaşır Makinası Servisi Olarak Makinalarınızın arıza, bakım, yedek parça ve onarım işlerini garantili olarak yapıyoruz.

Çamaşır makineleri özellikle de ev hanımları için devrim niteliğinde bir elektronik cihazdır. Elde çamaşır yıkamaktan sıkılan ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Birçok marka, modelde ve özellikte piyasadaki yerini alır. Birçok programı bulunur ve özellikle de yıkanacak kumaşın türüne göre programlama yapılarak kumaşın zarar görmesi ya da yıpranması önlenebilir.

 

 

Çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza durumu cihazın çalışmamasıdır. Hemen Bizi Arayarak Bu Sorundan Kökten Kurtulabilirsiniz.

Ariston Bulaşım Makinası Servisi

 

 

Ariston Bulaşık Makina servisi olarak 7/24 Hizmet Veriyoruz. Bulaşık makina yedek parça ve teknik servisi

Dijital teknolojilerle birlikte elektronik ekipmanların kullanımı hem daha pratik hem de daha fonksiyonel bir hale geldi. Özellikle beyaz eşya teknolojilerin dijital teknoloji sistemler ile bir araya getirilmesi sonucunda çok daha işlevsel bir kullanılabilirlik potansiyeli oluşturuluyor. Yeni nesil teknolojiyi içeren bulaşık makinelerinde de bu etkilerini dinamik bir şekilde görmek mümkündür.

Özellikle de tüm bulaşık makinesi işlev yönetiminin gerçekleştirildiği ve yanı sıra işlem takibinin yapıldığı dijital gösterge paneli bunun en somut örneklerinden birisidir. Ancak mekanik ve elektronik sistem altyapısına sahip olan tüm ürünlerde olduğu gibi bulaşık makinelerinin dijital gösterge panellerinde de çeşitli teknik arızalar meydana gelebilmektedir.

 

Bulaşık Makinanızda Sorun Var İse Üzülmeyin. Garantili Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz. Hemen Bizi Arayın.