2017-06-18

Klima ve Beyaz Eşya arıza & montaj

Yalı Mühendislik  Türkiye genelinde uzman kadrolarla oluşturulmuş klima BAYİ ve Yetkili Servis olarak Bodrum bulunmaktadır.Mevcut ürün gamında en son teknolojileri sunan Yalı Mühendislik ; hizmet çeşitliliğini arttırmıştır.
 
Yalı Mühendislik, mühendislik bakış açısını doğru ürünle birleştirerek etkili çözümler üreten, uzun yıllar sorunsuz ve yüksek performansta çalışan sistemleri garanti eden, alanında uzman bir firmadır.
 
Yalı Mühendislik, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, şeffaf ve samimi olan, hızlı çözüm üreten, en değerli partnerinin müşteri olduğunun bilinciyle maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan insan gücüyle, işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen, gelecekten umutlu ve mutlu insan kaynağıyla, her ne sebep olursa olsun hizmet standardını önemseyen bir çalışma anlayışına sahiptir.
 
Güvenirlik, çözüm üretmek, hizmet odaklılık, paylaşmak, uzmanlık, doğallık, mutluluk ve kalite değerleri bu anlayışın özünü oluşturmaktadır.